Vienotais bezmaksas diennakts tālrunis: 80002122

17 / 11 / 2021

Muitas ielas ūdensvada pārbūves projektā izveidots ūdensvada šķērsojums zem tramvaja sliedēm

Pabeigta ūdensvada šķērsojuma zem tramvaja sliedēm izbūve Muitas ielas un Kronvalda bulvāra krustojumā, kas no tehnoloģiskā viedokļa bija sarežģītākais posms Muitas ielas ūdensvada pārbūves projektā. Tas veikts ar beztranšejas metodi, pirms tam nostiprinot tramvaja sliedes. Vēl šajā posmā jāpārbūvē ūdensvada un kanalizācijas tīklu komunikāciju mezgli.

Saistībā ar ūdensvada tīklu pārbūves darbiem no 18. novembra līdz 27. novembrim un no 2. decembra līdz 30. decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Muitas ielā, posmā no Noliktavas ielas līdz Kronvalda bulvārim, un Muitas ielas un Kronvalda bulvāra krustojumā.

Ūdensvada pārbūve Muitas ielas posmā no Eksporta ielas līdz Kronvalda bulvārim iesākās septembra vidū. Savu laiku nokalpojušā un daudzkārt remontdarbus jau piedzīvojušā ūdensvada vietā ar horizontālās vadāmās urbšanas metodi tiks ievilkts jauns cauruļvads ar kopējo garumu 318 metri.

Ūdensvada izbūves darbus Muitas ielā veic SIA "Ostas celtnieks", kopējā projekta summa - aptuveni 409 000 eiro. Projektu plānots pabeigt 2022. gada maija beigās.

muitas iela

Foto:

Ūdensvada šķērsojuma izbūve zem tramvaja sliedēm no tehnoloģiskā viedokļa bija pats sarežģītākais posms Muitas ielas ūdensvada pārbūves projektā – jauno cauruļvadu (attēlā zilajā krāsā) ar horizontālās vadāmās urbšanas metodi vajadzēja uzmanīgi iebūvēt savu laiku jau nokalpojušajā ūdensvadā, neskarot arī citas inženierkomunikācijas, piemēram, virs tā esošo kanalizācijas vadu.

Dalies: