Vienotais bezmaksas diennakts tālrunis: 80002122

Pakalpojumu veidi un tarifi

Rīgas ūdens nodrošina šādu sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu:

Sabiedrisko pakalpoju sniegšana

Sniegtie pakalpojumi Rīgas administratīvajā teritorijā

Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā centralizētie kanalizācijas pakalpojumi ir pieejami 97,4% pilsētas un tās aglomerācijas teritorijas iedzīvotāju, bet centralizētie ūdensapgādes pakalpojumi ir pieejami 97,8% Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas iedzīvotāju. Pastāv atsevišķi rajoni, to daļas vai atsevišķas ielas, kur šie pakalpojumi nav pieejami.

Centralizētie ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumi nav pieejami un līdz 2022. gadam netiek plānots tos nodrošināt divos no pašvaldības teritorijas rajoniem (apkaimēm), kurās iedzīvotāju skaits ir lielāks par 1000 iedzīvotājiem – Dārziņos un Trīsciemā.

Ūdenssaimniecības pakalpojumi nav pieejami vai  nav pilnībā īstenoti arī atsevišķās Rīgas mikrorajonu daļās: Bolderājā, Imantā, Ķīpsalā (pieejama tikai ūdensapgāde), Zolitūdē (pieejama tikai ūdensapgāde), Bieriņos, Pleskodālē (pieejama tikai ūdensapgāde), Atgāzenē (pieejama tikai ūdensapgāde), Ziepniekkalnā, Bišumuižā, Katlakalnā, Ķengaragā, Šķirotavā, Dreiliņos, Teikā (pieejama tikai ūdensapgāde), Čiekurkalnā, Pētersalā-Andrejsalā (pieejama tikai ūdensapgāde), Jaunciemā un Vecmīlgrāvī (pieejama tikai ūdensapgāde).

Sniegtie pakalpojumi ārpus Rīgas administratīvās teritorijas

Rīgas ūdens nodrošina ūdensapgādes pakalpojumus:

 daļā Ādažu, Garkalnes, Stopiņu, Ķekavas un Mārupes novadā.

Rīgas ūdens nodrošina kanalizācijas pakalpojumus:

Ķekavas, Garkalnes, Mārupes, Stopiņu un Ādažu novada daļām, kā arī sniedz notekūdeņu attīrīšanas pakalpojumu Jūrmalas pilsētas austrumu daļai. 

Sabiedrisko pakalpojumu tarifi

Patēriņa normas, ja patēriņš netiek mērīts ar komercuzskaites mēraparātu