Vienotais bezmaksas diennakts tālrunis: 80002122

Pakalpojumu veidi un tarifi

Rīgas ūdens nodrošina šādu sabiedrisko ūdenssaimniecības pakalpojumu sniegšanu:

Sabiedrisko pakalpoju sniegšana

Sniegtie pakalpojumi Rīgas administratīvajā teritorijā

97% Rīgas administratīvās teritorijas ir nodrošināti ar centralizētiem ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem, taču pastāv atsevišķi dzīvojamo māju rajoni vai to daļas, kur šie pakalpojumi nav pieejami.

Ūdenssaimniecības pakalpojumi netiek nodrošināti vienā no pašvaldības teritorijas rajoniem, kura iedzīvotāju skaits ir lielāks par 1000 iedzīvotājiem - Dārziņos. Ūdenssaimniecības pakalpojumi nav pieejami arī atsevišķos pašvaldības teritorijas rajonos ar iedzīvotāju skaitu, kas ir mazāks par 1000 iedzīvotājiem.

Ūdenssaimniecības pakalpojumi nav pieejami vai  nav pilnībā īstenoti arī atsevišķās Rīgas mikrorajonu daļās: Bolderājā, Imantā, Ķīpsalā (pieejama tikai ūdensapgāde), Zolitūdē (pieejama tikai ūdensapgāde), Bieriņos, Pleskodālē (pieejama tikai ūdensapgāde), Atgāzenē (pieejama tikai ūdensapgāde), Ziepniekkalnā, Bišumuižā, Katlakalnā (pieejama tikai ūdensapgāde), Ķengaragā, Šķirotavā, Dreiliņos, Teikā (pieejama tikai ūdensapgāde), Čiekurkalnā, Pētersalā-Andrejsalā (pieejama tikai ūdensapgāde), Jaunciemā un Vecmīlgrāvī (pieejama tikai ūdensapgāde).

Sniegtie pakalpojumi ārpus Rīgas administratīvās teritorijas

Rīgas ūdens nodrošina ūdensapgādes pakalpojumus:

Ādažu, Garkalnes, Stopiņu, Ķekavas un Mārupes novadā.

Rīgas ūdens nodrošina kanalizācijas pakalpojumus:

Ķekavas, Garkalnes, Mārupes, Stopiņu un Ādažu novada daļām, kā arī sniedz notekūdeņu attīrīšanas pakalpojumu Jūrmalas pilsētas austrumu daļai. 

 

Sabiedrisko pakalpojumu tarifi

Patēriņa normas, ja patēriņš netiek mērīts ar komercuzskaites mēraparātu

Sabiedrisko pakalpojumu sniegšanas robežas