Vienotais bezmaksas diennakts tālrunis: 80002122

Ziņas

17 / 05 / 2022 Centralizētās kanalizācijas priekšrocības izmanto 96% rīdzinieku

Rīgas administratīvajā teritorijā centralizētie kanalizācijas pakalpojumi ir pieejami jau 97,5% pilsētas iedzīvotāju, tomēr Rīgā vēl ir apkaimju rajoni vai ielas, kur šie pakalpojumi nav pieejami vai netiek izmantoti, jo īpašnieki šaubās par centralizētā pieslēguma nepieciešamību.

15 / 05 / 2022 Par vēsturisko sūkņu staciju “Baltezers” Muzeju naktī milzīga apmeklētāju interese

Pēc aptuveniem aprēķiniem, nedēļas nogalē notikušās Muzeju nakts laikā vēsturiskajā sūkņu stacijā “Baltezers” iekārtoto Rīgas ūdensapgādes vēstures ekspozīciju skatīja pie pustūkstoša apmeklētāju.

09 / 05 / 2022 “Muzeju naktī 2022” apmeklētājiem tiks atvērta vēsturiskā sūkņu stacija “Baltezers”

Šīs nedēļas nogalē jau 18. reizi Latvijā notiks “Muzeju nakts”. Šogad Latvijas muzejos un citās kultūras un izziņas vietās atkal ir iespēja satikties klātienē, tādēļ SIA “Rīgas ūdens” aicina ikvienu interesentu šo sestdien, 14. maijā, uz vēsturisko sūkņu staciju “Baltezers”, kur iekārtota Rīgas ūdensapgādes vēstures ekspozīcija.

08 / 05 / 2022 Bioloģiskās attīrīšanas stacijā “Daugavgrīva” izzinošā tūrē ciemojas LTV raidījums “Pa straumei” (+fotogalerija)

Latvijas Televīzijas ēterā 12. maijā pulksten 21 būs skatāms raidījums “Pa straumei. Buļļupe”, kas izzinošā tūrē viesosies arī Bioloģiskās attīrīšanas stacijā “Daugavgrīva”.

03 / 05 / 2022 Ūdenssaimniecības tarifi Rīgā joprojām ir vieni no zemākajiem Latvijas pilsētās

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi jaunus SIA “Rīgas ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus. Turpmāk ūdensapgādes pakalpojumu tarifs būs 1,02 EUR/m3, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs – 0,91 EUR/m3 (bez PVN). Jaunie tarifi stāsies spēkā 1. jūnijā.

01 / 05 / 2022 SIA “Rīgas ūdens” aicina studentus un tehnikumu audzēkņus pieteikties apmaksātām prakses vietām uzņēmumā

Sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fondu SIA “Rīgas ūdens” izsludinājis apmaksātas prakses vietas uzņēmumā.

29 / 04 / 2022 SIA “Rīgas ūdens” pievienojas tehnoloģiju un jaunuzņēmumu konferences “TechChill ‘2022” dalībniekiem

28. – 29. aprīlī kultūras un izklaides centrā “Hanzas Perons” norisinājās tradicionālā tehnoloģiju un jaunuzņēmumu konference “TechChill”, kurā ar īpašu “ŪVitamīns” Ūdens bāra stendu piedalījās Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija (LŪKA) un arī SIA “Rīgas ūdens”.

22 / 04 / 2022 Rīgā atklāti seši jauni brīvkrāni

Iesākoties siltākam un vasarīgākam laikam, atklāti seši jauni Rīgas pašvaldības izveidoti dzeramā ūdens krāni: Vērmanes dārzā, Ziedoņdārzā, aiz Latvijas Mākslas muzeja ēkas, pie zoodārza ieejas, Dzegužkalna parkā un Krišjāņa Barona ielas bērnu laukumā.

13 / 04 / 2022 Pabeigta ūdensvada pārbūve Muitas ielā

Noslēgusies ūdensvada pārbūve Muitas ielas posmā no Kronvalda bulvāra līdz Eksporta ielai. Vēl atlicis jaunizbūvēto vadu pārbaudīt darbībā, kā arī atjaunot ielas segumu un horizontālos marķējumus, ko plānots paveikt līdz maijam.