Vienotais bezmaksas diennakts tālrunis: 80002122

Ekskursijas

Sakarā ar pieaugošo “Covid-19” izplatību un tās ierobežošanai nepieciešamajiem piesardzības pasākumiem, SIA “Rīgas ūdens” uz laiku pārtrauc skolēnu, studentu un ekskursantu grupu apmeklējumus uzņēmuma ražošanas objektos – Ūdens sagatavošanas stacijā “Daugava” un Bioloģiskās attīrīšanas stacijā “Daugavgrīva”, kā arī Rīgas ūdensapgādes vēstures ekspozīcijas ēkā vecajā sūkņu stacijā "Baltezers".

Aicinām skolēnu un studentu grupas apmeklēt SIA "Rīgas ūdens" ražošanas objektus un Rīgas ūdensapgādes vēstures ekspozīciju vecajā sūkņu stacijā "Baltezers", iepazīties ar ūdensapgādes vēsturi, ūdens sagatavošanas un attīrīšanas procesiem uzņēmuma ražotnēs un, tiekoties ar uzņēmuma pārstāvjiem un speciālistiem, uzzināt par pieprasītākajām profesijām uzņēmumā un nepieciešamo izglītību, lai nākotnē savas karjeras un izaugsmes iespējas saistītu ar darbu šajā nozarē.

Ekskursijas nodrošinām darba dienās iepriekš saskaņojot apmeklējuma laiku. Ekskursijas ir bez maksas.

Ekskursijas:

  • Vecā sūkņu stacija "Baltezers", kurā ierīkota Rīgas ūdensapgādes vēstures ekspozīcija, (adrese: S.st. "Baltezers", Ādažu novads, Rīgas – Tallinas šosejas 3. km);
  • Ūdens sagatavošanas stacijā Daugava - 9. - 12. klašu skolēnu un studentu grupām (adrese: Bauskas iela 209, Rīga);
  • Bioloģiskās attīrīšanas stacijā "Daugavgrīva" - 9. -12. klašu skolēnu un studentu grupām, adrese: Dzintara iela 60, Rīga.

Lai pieteiktu grupas apmeklējumu, lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli uz e-pastu: pr@rigasudens.lv, norādot interesējošo objektu, apmeklējumam plānoto datumu un laiku, grupas lielumu, kontaktinformāciju.

Rīgas ūdensapgādes vēstures ekspozīcija sūkņu stacijā "Baltezers"
Rīgas ūdensapgādes vēstures ekspozīcija sūkņu stacijā "Baltezers"
Ūdens sagatavošanas stacija "Daugava"
Ūdens sagatavošanas stacija "Daugava"
Bioloģiskās attīrīšanas stacija "Daugavgrīva"
Bioloģiskās attīrīšanas stacija "Daugavgrīva"

 

Dalies: