Ceturtdiena 01/08/2019

Rasētājs

JA TEV IR:

1. iepriekšēja pieredze AutoCAD programmatūrā;

2. labas komunikācijas un sadarbības prasmes, augsta precizitāte un atbildības sajūta;

3. prasme strādāt individuāli un komandā;

4. valsts valodas prasme – B pakāpe 2. līmenis.

MĒS TEV UZTICĒSIM:

1. Pieredzējuša, sertificēta projektētāja vadībā programmatūrā AutoCAD rasēt ūdensvada pievadus un kanalizācijas izvadus privātmāju pieslēgšanai centralizētajiem ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem.

PIE MUMS TU IEGŪSI:

1. lielisku darba pieredzi ūdensvada un kanalizācijas tīklu projektēšanā Latvijā lielākajā ūdenssaimniecības uzņēmumā;

2. iespēju uzskaitīt savus veiktos projektēšanas darbus, pretendējot Latvijas, Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienībā uz būvspeciālista sertifikāta saņemšanu ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu, ieskaitot ugunsdzēsības sistēmu, projektēšanā;

3. kā arī konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 950,00 EUR (buto), veselības apdrošināšanu, apmaksātu papildatvaļinājumu un citus labumus.

Lai pievienotos mūsu komandai, sūti savu pieteikumu uz e-pastu personals@rigasudens.lvlīdz š.g. 18.augustam.Tālrunis informācijai: 67088331, 67088413.

Informācijai: piesakoties vakancei, pretendents piekrīt pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādei personāla atlases procesā. Pretendenta dati tiks uzglabāti 6 mēnešus un tad tiks dzēsti. Datu pārzinis ir SIA “Rīgas ūdens”, Reģ. Nr. 40103023035.

Drukāt lapu
Šodien ūdensvada remontdarbi Pētersalas ielā, būs īslaicīgs ūdensapgādes pārtraukums. Plašāka informācija: https://t.co/Rx2bCRfmzC
5 stundas atpakaļ