Darbība

SIA "Rīgas ūdens" nodrošina šādu sabiedrisko pakalpojumu sniegšanu:

 

 

Sniegtie pakalpojumi Rīgas administratīvajā teritorijā

97% Rīgas pilsētas administratīvās teritorijas ir nodrošināta ar centralizētiem ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem, taču pastāv atsevišķi individuālo dzīvojamo māju rajoni vai to daļas, kur šie pakalpojumi nav pieejami.

Ūdenssaimniecības pakalpojumi nav pieejami vienā no pašvaldības teritorijas rajoniem (apkaimē), kura iedzīvotāju skaits ir lielāks par 1 000 iedzīvotājiem - Dārziņos. Ūdenssaimniecības pakalpojumi nav pieejami arī atsevišķos pašvaldības teritorijas rajonos (apkaimēs) ar iedzīvotāju skaitu mazāku par 1 000 iedzīvotājiem.

Ūdenssaimniecības pakalpojumi nav pieejami vai pieejamības nodrošināšanas pasākumi vēl nav pilnībā īstenoti atsevišķās tālāk minēto apkaimju daļās: Bolderājā, Imantā, Ķīpsalā (pieejama tikai ūdensapgāde), Zolitūdē (pieejama tikai ūdensapgāde), Bieriņos, Pleskodālē (pieejama tikai ūdensapgāde), Atgāzenē (pieejama tikai ūdensapgāde), Ziepniekkalnā, Bišumuižā, Katlakalnā (pieejama tikai ūdensapgāde), Ķengaragā, Šķirotavā, Dreiliņos, Teikā (pieejama tikai ūdensapgāde), Čiekurkalnā, Pētersalā-Andrejsalā (pieejama tikai ūdensapgāde), Jaunciemā un Vecmīlgrāvī (pieejama tikai ūdensapgāde).

 

 Sniegtie pakalpojumi ārpus Rīgas administratīvās teritorijas 

 

Sabiedrība nodrošina arī ūdensapgādes pakalpojumus atsevišķiem klientiem blakus esošajās pašvaldību teritoriju daļās - Ādažu, Garkalnes, Stopiņu, Ķekavas un Mārupes novadā, kā arī nodrošina kanalizācijas pakalpojumus Ķekavas, Garkalnes, Mārupes, Stopiņu un Ādažu novada daļai, kā arī sniedz notekūdeņu attīrīšanas pakalpojumu Jūrmalas pilsētas austrumu daļai. 
Drukāt lapu
Šodien no pulksten 12 līdz 19 ūdensvada remontdarbi Ziemeļu ielā 5 un 8. Ūdensapgāde tiks pārtraukta Aptiekas ielā 18; Ziemeļu ielā 3; 5; 8.
9 stundas atpakaļ