Vienotais bezmaksas diennakts tālrunis: 80002122

28 / 07 / 2021

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves radītie trokšņi nakts stundās Berģos tiks pārtraukti svētdien

Lai neradītu satiksmes ierobežojumus un sabiedriskā transporta kustības traucējumus Berģu ielā, SIA “Rīgas ūdens” spiests veikt komunikāciju izbūves darbus vēlās nakts stundās.

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu būvniecības darbi tiek veikti projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 5. kārta” ietvaros un, lai nodrošinātu veiksmīgu projekta realizāciju, saskaņā ar Rīgas pilsētas izpilddirektora lēmumu, darbi tiek veikti nakts stundās. Tas gan traucē naktsmieru Berģu apkaimes iedzīvotājiem, taču citādāks būvprojekta realizācijas risinājums diemžēl nav iespējams. Plānots, ka būvdarbi nakts stundās tiks izbeigti pēc 31. jūlija, šo svētdien. SIA “Rīgas ūdens” atvainojas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām.

Projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 5. kārta” mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem drošus un kvalitatīvus ūdens apgādes pakalpojumus Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijas Berģos. Projekta īstenošana gādās par tīru vidi Juglas ezerā, kā arī drošus ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus Berģu apkaimē.

Berģi

Dalies: