Vienotais bezmaksas diennakts tālrunis: 80002122

12 / 09 / 2021

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu būvniecības dēļ slēgs satiksmi Slokas ielas posmā no Beberbeķu ielas līdz Kurzemes prospektam

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem Imantā no šīs pirmdienas, 13. septembra, līdz 20. decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu kustība Slokas ielas posmā no Beberbeķu ielas līdz Kurzemes prospektam, darbus veicot pa posmiem. Darbu veicējiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajos ielas posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšana Imantas ziemeļrietumu daļā (arī Berģu dienvidu daļā un Beberbeķos) notiek Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstītā “Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 5. kārta” projekta ietvaros. Tā mērķis ir attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu kvalitāti, nodrošinot pieslēgšanās iespējas centralizētajām SIA “Rīgas ūdens” sistēmām. Šī projekta ietvaros Imantā plānots izbūvēt kopumā 10,3 kilometrus ūdensvada un 12,4 kilometrus kanalizācijas tīklu. Būvdarbi Imantā iesākās jau šā gada sākumā, bet projektu kopumā plānots realizēt līdz 2023. gada 31. decembrim.

shēma

Avots: Rīgas domes Satiksmes departaments

 

Dalies: