Vienotais bezmaksas diennakts tālrunis: 80002122

28 / 12 / 2021

Muitas ielas posmā no Noliktavas ielas līdz Kronvalda bulvārim turpināsies ūdensvada pārbūves darbi

Saistībā ar ūdensvada tīklu pārbūves darbiem no 31. decembra līdz 2022. gada 31. janvārim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība Muitas ielas posmā no Noliktavas ielas līdz Kronvalda bulvārim, kā arī Muitas ielas un Kronvalda bulvāra krustojumā. Par darbu veikšanu atbildīgajam SIA "Ostas celtnieks" uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, kā arī iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, un operatīvā transporta satiksmi.

Pašlaik jau pabeigta ūdensvada šķērsojuma zem tramvaja sliedēm izbūve Muitas ielas un Kronvalda bulvāra krustojumā, kas no tehnoloģiskā viedokļa bija sarežģītākais posms Muitas ielas ūdensvada pārbūves projektā. Tas veikts ar beztranšejas metodi, pirms tam nostiprinot tramvaja sliedes.

Ūdensvada pārbūve Muitas ielas posmā no Eksporta ielas līdz Kronvalda bulvārim iesākās septembra vidū. Savu laiku nokalpojušā un daudzkārt remontdarbus jau piedzīvojušā ūdensvada vietā ar horizontālās vadāmās urbšanas metodi tiks ievilkts jauns cauruļvads ar kopējo garumu 318 metri. Ūdensvada izbūves darbus Muitas ielā veic SIA "Ostas celtnieks", kopējā projekta summa - aptuveni 409 000 eiro. Projektu plānots pabeigt 2022. gada maija beigās.

Dalies: