Vienotais bezmaksas diennakts tālrunis: 80002122

13 / 03 / 2020

Koronavīrusa dēļ SIA “Rīgas ūdens” ierobežo klātienes tikšanās iespējas un pārtrauc objektu apsekošanu

Sakarā ar koronavīrusa izraisītās infekciju slimības “Covid-19” straujo izplatību un ņemot vērā valsts un Rīgas pašvaldības ieteikumus, SIA “Rīgas ūdens” no 13.marta uz nenoteiktu laiku ir pārtraukusi klientu apkalpošanu klātienē. Tāpat uz nenoteiktu laiku tiek atceltas klātienes konsultācijas par tehniskajiem noteikumiem, būvniecības ieceres dokumentācijas saskaņošanu, atzinumu izsniegšanu, rakšanas darbu atļaujām un citiem tehniskajiem jautājumiem, kā arī Rīgas ūdensapgādes pastāvīgās ekspozīcijas un uzņēmuma apmeklēšanas iespējas interesentu grupām.

NB! SIA “Rīgas ūdens” informē, ka uz nenoteiktu laiku ir pārtraukusi veikt objektu apsekošanu. Gadījumā, ja būvniecības procesu nav iespējams atlikt, lūdzam pirms tranšejas aizbēršanas (atklātā būvgrāvī) veikt fotofiksāciju, ko pēc tam pievienot iesniegumam Atzinuma izsniegšanai par ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu gatavību ekspluatācijai.

Piedāvājumus iepirkumiem lūgums nodot pie ieejas teritorijā Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 1, sarga ēkā.

Aktuālajai informāciju lūdzam sekot līdzi SIA “Rīgas ūdens” mājas lapā www.rigasudens.lv. Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu klienti@rigasudens.lv vai zvanīt uz tālr. 8000 2122.

Jau iepriekš pateicamies par izpratni!

Dalies: