Trešdiena 23/08/2017

Uz diennakti paredzēts pārtraukt ūdensapgādi Vecmīlgrāvī

Šo sestdien, 26. augustā, paredzēts ūdensapgādes pārtraukums Vecmīlgrāvī, kas skars 139 šīs apkaimes objektus, bet vēl 197 objektos iespējams pazemināts ūdens spiediens. Ūdensapgādi ierastajā režīmā ir plānots atjaunot svētdienas vakarā.

Remontdarbi notiks komunikāciju mezglos Sniedzes ielas un Vecāķu prospekta, Kreimeņu ielas un Augusta Dombrovska ielas, Augusta Dombrovska ielas un Baltāsbaznīcas ielas, Augusta Dombrovska ielas un Skuju ielas, Sniedzes ielas, kā arī Vecāķu prospekta apkaimē. Lielākoties darbi notiks zaļajā zonā, līdz ar to satiksmes sarežģījumi netiek paredzēti. Ūdensvada komunikāciju mezglu nomaiņa nepieciešama Vecmīlgrāvja ūdensapgādes drošības palielināšanai un ūdensvada avāriju iespējamību mazināšanai.

* Informatīvajā kartē ar sarkano krāsu atzīmēti rajoni, kuros paredzēts ūdensapgādes pārtraukums, ar dzelteno krāsu - apkaime, kurā iespējams pazemināts ūdens spiediens. Plašāku kartes versiju var skatīt zemāk pievienotajā failā.

Drukāt lapu

PIEVIENOTIE FAILI

Sakarā ar ūdensvada izbūvi, šobrīd Jaunciema gatvē satiksme atsevišķos brauktuves posmos tiek organizēta pa vienu j… https://t.co/gq1Eps4S6u
8 dienas atpakaļ