Pirmdiena 17/07/2017

SIA „Rīgas ūdens” aicina klientus nomaksāt parādus un izvairīties no līgumsodiem

SIA „Rīgas ūdens” aicina klientus līdz 25. jūlijam pilnībā norēķināties par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem, nomaksājot pamatparādus, kas izveidojušies līdz šā gada 30. jūnijam. Norēķinus līdz minētajam datumam veicot, pakalpojumu lietotāji tiks atbrīvoti no aprēķinātā līgumsoda.

Šādu iespēju SIA „Rīgas ūdens” piedāvā, apzinoties reālo situāciju un cenšoties atvieglot norēķinus uzņēmuma parādniekiem. Pašlaik uzņēmuma klientu parāds ir aptuveni 1,1 miljons eiro. „Rīgas ūdens” izsaka cerības, ka minētais piedāvājums ļaus samazināt parāda summu. Uzņēmums iepriekš jau ir bijis spiests samazināt ūdens piegādes apjomus atsevišķiem klientiem, kā arī atslēgt ūdensapgādes pakalpojumus virknei klientu ēku nenomaksāto parādu dēļ.

SIA „Rīgas ūdens” vērš uzmanību, ka nemaksātājs nevar saņemt ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu pilnā apjomā, jo tādējādi tas tiek realizēts uz citu klientu rēķina. Papildus informāciju var saņemt, darba laikā zvanot uz informatīvo bezmaksas tālruni 80002122.

Drukāt lapu
UZMANĪBU! Ūdensvada avārija Buļļu ielā, ir ūdensapgādes pārtraukums. Notiek avārijas likvidācijas darbi. https://t.co/hCXTukpjfG
8 stundas atpakaļ