Ceturtdiena 18/05/2017

“Rīgas ūdens” atbalsta ikgadējo Jauno ūdens pētnieku konkursu

SIA “Rīgas ūdens” sadarbībā ar Bērnu un jauniešu vides izglītības centru “Rīgas Dabaszinību skola” jau vairāk kā 15 gadus finansiāli atbalsta un aktīvi iesaistās Jauno ūdens pētnieku konkursa norisē. Šī konkursa mērķis ir rosināt skolēnu interesi par ūdens resursu izpēti, aizsardzību, saglabāšanu un saprātīgu izmantošanu, kā arī radīt skolēnos padziļinātu interesi dabas un sociālo zinātņu jomā, tā veicinot izvēlēties profesiju, kas saistīta ar “Rīgas ūdens” darbību.

Šogad Jauno ūdens pētnieku konkurss notika Latvijas Universitātes dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, un tajā tika prezentēti divpadsmit iesniegtie darbi. Iesniegtos darbus izvērtēja žūrijas komisija, kurā no “Rīgas ūdens” tika deleģēts Apvienotās ūdens kvalitātes kontroles laboratorijas vadītājs Māris Bērtiņš. Labākais konkursa darbs ieguva tiesības pārstāvēt Latviju Jauniešu ūdens balvas konkursā Stokholmā (Zviedrijā), un šogad šis gods ticis Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolai ar darbu “Komerciāli pieejama dzeramā ūdens mikrobioloģiskās kvalitātes noteikšana, izmantojot klasiskās kultivēšanas metodi” (autors Ernests Tomass Auziņš un skolotāja Dace Bērtule).

Vēlam konkursa uzvarētājam veiksmi Stokholmā!

Drukāt lapu
Šodien ūdensvada remontdarbi Maskavas ielā, būs īslaicīgs ūdensapgādes pārtraukums. Plašāka informācija: https://t.co/4nmvzecs5G
12 stundas atpakaļ