Pirmdiena 02/11/2015

Pilnībā atjaunota ūdensapgāde 340 ēkās

SIA “Rīgas ūdens” pagājušās nedēļas nogalē izdevies paveikt iecerētos liela apjoma remontdarbus, tiesa, sagādājot neparedzēti ilgstošus ūdensapgādes pārtraukumus iedzīvotājiem un uzņēmējiem vairāk kā 300 Rīgas namos.

Daudzi no šobrīd nu jau nomainītajiem aizbīdņiem vairs nespēja nodrošināt ūdens izslēgšanu ūdensvadu posmos, kas pierādījās arī šo apjomīgo darbu gaitā un bija galvenais iemesls darbu ieilgšanai. Apjomīgajos remontdarbos kopumā bija iesaistīti vairāk nekā 100 cilvēku, kuri veica  kopumā 9 liela un 12 mazāka diametra aizbīdņu nomaiņu, remontdarbu vietu sakārtošanu, tajā skaitā asfalta un bruģa ielas seguma atjaunošanu. Caur ūdens hidrantiem tika veikta ūdensvadu posmu skalošana, lai samazinātu ūdens uzduļķojumu pēc ūdensapgādes atjaunošanās.

Arī tuvākajā laikā dažādos pilsētas rajonos ir plānoti aizbīdņu nomaiņas darbi, tomēr tie būs daudz lokālāki un neradīs ilgstošus ūdensapgādes pārtraukumus rīdziniekiem.

SIA “Rīgas ūdens” atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina iedzīvotājus minētās neērtības uztvert ar sapratni, jo remontdarbi tiek veikti, lai turpmāk nodrošinātu drošu un kvalitatīvu ūdensapgādi.

Displaying IMG_5480.JPGDisplaying IMG_5454.JPG

Displaying IMG_5475.JPG

Displaying IMG_5477.JPG

Displaying IMG_5493.JPG

Displaying IMG_5468.JPG

Drukāt lapu
Šodien ūdensvada remontdarbi Krīvu ielā, būs īslaicīgs ūdensapgādes pārtraukums. Plašāka informācija: https://t.co/GYB1RSf6AN
10 stundas atpakaļ