Pirmdiena 26/08/2013

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbi turpinās Kantora, Dauguļu, Dāliju, Mežotnes, Dikļu, Brūkleņu, Ozolnieku, Liepājas, Līdaku, Astras, Jaunpils un Paltmales ielās. Turpinās kanalizācijas sūkņu stacijas būvdarbi Druvas un Dauguļu ielu krustojumā. Šonedēļ plānots kopumā izbūvēt 1020 m vadu.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 12/08/2013

Ūdensvada un kanalizācijas izbūve Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas izbūves darbi turpinās Kantora, Dauguļu, Mežotnes, Daibes, Liepājas, Līdaku, Ozolnieku Astras un Jaunpils ielās. Turpinās kanalizācijas sūkņu stacijas būvdarbi Druvas un Dauguļu ielu krustojumā. Šonedēļ kopumā izbūvēt 766 m vadu.

Lasīt vairāk »
Trešdiena 07/08/2013

SIA „Rīgas ūdens” aicina iedzīvotājus savlaicīgi un regulāri interesēties par namu apsaimniekotāju veiktajiem norēķiniem

SIA „Rīgas ūdens” aicina iedzīvotājus savlaicīgi un regulāri interesēties par  namu apsaimniekotāju veiktajiem norēķiniem ar pakalpojumu sniedzējiem, jo bieži ir gadījumi, kad iedzīvotāji godprātīgi veikuši maksājumus namu apsaimniekotājam par saņemtajiem pakalpojumiem, bet nama apsaimniekotājs nav veicis norēķinus ar pakalpojuma sniedzējiem.  

Lasīt vairāk »
Pirmdiena 05/08/2013

Ūdensvada un kanalizācijas izbūve Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas izbūves darbi turpinās Kantora, Dauguļu, Druvas, Mežotnes, Daibes, Liepājas, Līdaku un Ozolnieku ielās. Turpinās kanalizācijas sūkņu stacijas būvdarbi Druvas un Dauguļu ielu krustojumā. Šonedēļ plānots kopumā izbūvēt 667 m vadu.

Lasīt vairāk »
Pirmdiena 29/07/2013

Ūdensvada un kanalizācijas izbūve Mārupē

Šonedēļ turpinās ūdensvada un kanalizācijas izbūve Kantora, Dauguļu, Druvas, Mežotnes, Daibes, Liepājas, Līdaku un Ozolnieku ielās. Turpinās kanalizācijas sūkņu stacijas izbūves darbi Druvas un Dauguļu ielu krustojumā. Šonedēļ kopumā plānots izbūvēt 672 m vadu.

                                         

Lasīt vairāk »
Ceturtdiena 17/04/2014

Klientu apkalpošanas centra darba laiks pirmssvētku dienās

Darba laiks pirmssvētku un svētku periodā:

  • ceturtdien, 17.aprīlī no 8:00-17:00;
  • no 18. līdz 21.aprīlim - slēgts.
Ceturtdiena 18/04/2013

Brīdinājums par krāpniekiem!

Sakarā ar to, ka pēdējā laikā ir saņemta informācija par vairākiem gadījumiem, kad krāpnieki, uzdodoties par SIA „Rīgas ūdens” ūdens kvalitātes kontrolieriem, mēģinājuši iekļūt rīdzinieku dzīvokļos, SIA „Rīgas ūdens” paziņo, ka bez iedzīvotāju īpaša pieprasījuma neveic ūdens kvalitātes pārbaudes dzīvokļos. Informāciju par ūdens kvalitāti un SIA „Rīgas ūdens” veiktajām un plānotajām darbībām rīdzinieki var saņemt, zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80002122.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 04/03/2013

Par norēķinu kārtību par saņemtajiem ūdensapgādes pakalpojumiem

Ņemot vērā to, ka pēdējo mēnešu laikā daudzu rīdzinieku pilnvarotie namu apsaimniekotāji nav norēķinājušies par komunālajiem pakalpojumiem, tajā skaitā arī par ūdensapgādes apkalpojumiem, SIA ”Rīgas ūdens” vērš dzīvokļu īpašnieku un namu pārvaldnieku uzmanību uz sekojošo:
Lasīt vairāk »
Ceturtdiena 11/10/2012

SIA "Rīgas ūdens" klientus pieņem jaunajā Klientu apkalpošanas centrā

Lai Rīgas pašvaldības klientiem piedāvātu kvalitatīvus un ērti pieejamus pakalpojumus vienuviet, Brīvības ielā 49/53 ir atvērts Rīgas klientu centrs.

Jaunajā klientu apkalpošanas vietā iedzīvotājiem pakalpojumus sniedz Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrs, SIA "Rīgas namu pārvaldnieks", SIA "Rīgas satiksme",  AS "Rīgas siltums" un SIA "Rīgas ūdens" .

Lasīt vairāk »
Šodien ūdensvada remontdarbi Pētersalas ielā, būs īslaicīgs ūdensapgādes pārtraukums. Plašāka informācija: https://t.co/Rx2bCRfmzC
5 stundas atpakaļ