Ceturtdiena 27/03/2014

Zviedrijas karalis kopā ar Rīgas mēru apmeklē pilsētas notekūdeņu attīrīšanas staciju

Ceturtdien, 27.martā, Zviedrijas karalis Kārlis XVI Gustavs kopā ar Rīgas mēru Nilu Ušakovu apmeklēja SIA „Rīgas ūdens” Bioloģiskās attīrīšanas staciju „Daugavgrīva”.

Lasīt vairāk »
Pirmdiena 24/02/2014

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšana Bolderājā

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanas darbi turpinās Kaņepju ielā. Šajā nedēļā plānots izbūvēt ap 80 m vadu.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 24/02/2014

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšana Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas tīklu būvdarbi turpinās Petriņciemā – Penkules, Dauguļu un Posma ielās, kopumā plānots izbūvēt ap 200 m ūdens un kanalizācijas vadu.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 17/02/2014

Uzsākušies ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanas darbi Bolderājā un Katlakalnā

Ūdensvada uz kanalizācijas tīklu izbūves darbi Katlakalnā un Bolderāja ir projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 4.kārta” komponentes. Projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā 4. kārta” kopējās izmaksas ir EUR 61 310,04 tūkst. (LVL 43 088,94 tūkst..) Projekta realizācijas kopējo izmaksu sagšanai nepieciešamā finansējuma sadalījums ir sekojo šs - EUR 20 620,15 tūkst. (LVL 14 491, 92 tūkst.) apmērā projekts tiek finansēts no ES Kohēzijas fonda līdzekļiem, EUR 12 836,22 tūkst. (LVL 9 021,35 tūkst.) apmērā no Rīgas domes līdzekļiem, bet pārējās izmaksas tiek finansētas no SIA „Rīgas ūdens” līdzekļiem. Saskaņā ar konkursa rezultātiem, būvdarbus Bolderājā veic uzņēmums SIA „Skonto Būve”, savukārt Katlakalnā - CBF SIA „Binders”. 

                                                  

                        IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!

Lasīt vairāk »
Pirmdiena 10/02/2014

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve Mārupē

Šonedēļ ūdensvada izbūves darbi notiek Petriņciemā – Spoles, Sējas un Penkules ielās. Plānots izbūvēt 160 m ūdensvadu vadu.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 10/02/2014

Pabeigti ūdensvada remontdarbi A.Deglava ielā

Šodien, 10.februārī, pilnībā pabeigti A.Deglava ielā avarējušā ūdensvada remontdarbi, un naktī uz 11.februāri tiks atjaunota ūdensapgāde pa izremontēto cauruļvadu. Sakarā ar to tuvākajās dienās Rīgas pilsētas ūdensvadā Pļavniekos un Purvciemā iespējami uzduļķojumi. Tas nozīmē, ka no krāna var tecēt rūsganas nokrāsas ūdens, kas liecinās par dzelzs daļiņu klātbūtni ūdenī. Šāds ūdens nav bīstams cilvēku veselībai, taču SIA „Rīgas ūdens” pirms lietošanas uzturā iesaka šo ūdeni nostādināt.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 27/01/2014

Ūdensvada un kanalizācijas izbūve Mārupē

Šonedēļ būvdarbi turpinās Petriņciemā – Spoles, Sējas un Brūkleņu ielās. Plānots izbūvēt 120 m ūdens un kanalizāciajs vadu.
Lasīt vairāk »
Ceturtdiena 02/01/2014

SIA „Rīgas ūdens” SPRK iesniedz jaunu tarifu projektu

SIA „Rīgas ūdens” 2013. gada 28. decembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu Rīgas pilsētai, kas ir aprēķināts saskaņā ar SPRK 12.05.2010 Padomes lēmumu Nr.1/8 „Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika”.

Lasīt vairāk »
Pirmdiena 09/12/2013

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas izbūves darbi turpinās Jaunpils un Jaunmoku ielās. Plānots kopumā izbūvēt 160 m vadu. Tiks pabeigti ielu seguma atjaunošanas un labiekārtošanas darbi.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 02/12/2013

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas izbūves darbi turpinās Mēmeles, Jaunpils un Jaunmoku ielās. Turpinās kanalizācijas sūkņu stacijas būvdarbi Ventspils un Krūzes ielu krustojumā. Plānots kopumā izbūvēt 190 m vadu. Tiks pabeigti ielu seguma atjaunošanas un labiekārtošanas darbi.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 25/11/2013

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšana Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanas darbi notiek Daibes, Mēmeles, Jaunpils, Krūzes un Jaunmoku ielās. Turpinās kanalizācijas sūkņu stacijas būvdarbi Ventspils un Krūzes ielu krustojumā. Plānots kopumā izbūvēt 270 m vadu.
Lasīt vairāk »
Otrdiena 19/11/2013

Ūdensvada un kanalizācijas izbūves darbi Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas izbūves darbi notiek Daibes, Mēmeles, Jaunpils, Krūzes un Jaunmoku ielās. Turpinās kanalizācijas sūkņu stacijas būvdarbi Ventspils un Krūzes ielu krustojumā. Šonedēļ kopumā izbūvēt 270 m vadu.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 11/11/2013

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbi notiek Daibes, Mēmeles, Mežotnes, Jaunpils, Krūzes un Jaunmoku ielās. Turpinās kanalizācijas sūkņu stacijas būvdarbi Ventspils un Krūzes ielu krustojumā. Plānots kopumā izbūvēt 280 m vadu.
Lasīt vairāk »
Ceturtdiena 07/11/2013

SIA „Rīgas ūdens” paraksta līgumus par ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem Bolderāja un Katlakalnā

SIA „Rīgas ūdens” paraksta līgumus par ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem divos Rīgas pilsētas mikrorajonos - Bolderāja un Katlakalnā. Saskaņā ar konkursa rezultātiem, būvdarbus Bolderājā veiks uzņēmums SIA „Skonto Būve”, savukārt Katlakalnā strādās CBF SIA „Binders”.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 04/11/2013

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšana Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas izbūves darbi notiek Mežotnes, Krūzes, Dikļu, Daibes, Elejas, Mēmeles, Jaunpils, Spāres un Jaunmoku ielās. Turpinās kanalizācijas sūkņu stacijas būvdarbi Ventspils un Krūzes ielu krustojumā. Plānots kopumā izbūvēt 570 m vadu.
Lasīt vairāk »