Piektdiena 11/10/2013

Jau gadu darbojas Rīgas klientu centrs

Piektdien, 11. oktobrī, aprit gads, kopš telpās Brīvības ielā 49/53 tika atvērts Rīgas klientu centrs, kur klientu ērtībai savus pakalpojumus vienuviet sniedz Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrs, SIA „Rīgas namu pārvaldnieks”, Rīgas pašvaldības SIA „Rīgas satiksme”, AS „Rīgas siltums” un SIA „Rīgas ūdens”.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 07/10/2013

SIA "Rīgas ūdens" pievienojas iniciatīvas "Godīgs eiro ieviesējs" memorandam

SIA "Rīgas ūdens" pievienojas iniciatīvas "Godīgs eiro ieviesējs 

Lasīt vairāk »
Pirmdiena 07/10/2013

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšana Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbi notiek Dauguļu, Mežotnes, Dikļu, Daibes, Elejas, Mēmeles, Jaunpils, Spāres un Ventspils ielās. Plānots kopumā izbūvēt 510 m vadu.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 30/09/2013

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšana Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbi notiks Kantora, Dauguļu, Dāliju, Mežotnes, Dikļu, Daibes, Mēmeles, Astras, Jaunpils, Paltmales, Elejas, ventspils un Spāres ielās, plānots kopumā izbūvēt 794 m vadu.

Lasīt vairāk »
Trešdiena 25/09/2013

Rīgas ūdens organizē izbraukuma tikšanos ar Mārupes iedzīvotājiem

SIA „Rīgas ūdens” speciālisti 27.septembrī organizē izbraukuma tikšanos uz Mārupi (Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā), lai iedzīvotājiem sniegtu konsultācijas par pieslēgšanās iespējām centralizētajai ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai un par to, kā šo procesu padarīt ātrāku, ērtāku un ekonomiskāku.
Lasīt vairāk »
Ceturtdiena 19/09/2013

Jauno ūdens pētnieku konkursa nacionālās kārtas uzvarētāji atgriezušies no starptautiskā konkursa Stokholmā

Šī gada Jauno ūdens pētnieku nacionālās konkursa atlases uzvarētāji Rolands Capars un Artūrs Jānis Pētersons no Cēsu Valsts ģimnāzijas ar darbu „Sadzīves notekūdeņu attīrīšana no fosfātiem, izmantojot dažādus materiālus” piedalījās starptautiskajā starptautiskajā konkursā Stokholmā, kas šogad norisinājās no 1. līdz 6.septembrim Pasaules Ūdens nedēļas (World Water Week) ietvaros. Šis konkurss pulcē pasaules spējīgākos jauniešus ar mērķi veicināt viņu interesi par ūdeni un vidi.
Lasīt vairāk »
Trešdiena 18/09/2013

SIA „Rīgas ūdens” valde tiekas ar namu apsaimniekotājiem

Lai saskaņotu viedokļus par dzīvokļu īpašnieku parādsaistību likvidēšanas problēmām un citiem jautājumiem, SIA „Rīgas ūdens” valde tikusies ar Latvijas namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas (LNPAA) pārstāvjiem. Tikšanās tika organizēta ar mērķi, lai apspriestu dzīvokļu īpašnieku parādsaistību risināšanu un likumdošanas pilnveides iespējas taisnīgākas norēķinu sistēmas par komunālajiem maksājumiem radīšanā.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 16/09/2013

Ar parādniekiem slēgta vienošanās par parādu atmaksu, ūdensapgāde netiks pārtraukta

Šodien, 16.septembrī, Rīgas domē tiekoties SIA „Rīgas ūdens” pārstāvjiem ar namu apsaimniekošanas sabiedrībām SIA „RBSSSKALS Serviss„ un SIA „Latio namsaimnieks”, panākta vienošanās par parādu atmaksas termiņiem un līgumsoda nepiemērošanu namiem, kuriem draudēja ūdensapgādes pakalpojumu atslēgšana.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 16/09/2013

Ūdensvada un kanalizācijas izbūve Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbi notiks Kantora, Dauguļu, Dāliju, Mežotnes, Dikļu, Daibes, Liepājas, Astras, Jaunpils un Paltmales ielās. Turpinās kanalizācijas sūkņu stacijas būvdarbi Druvas un Dauguļu ielu krustojumā. Šonedēļ plānots izbūvēt 865 m vadu.
Lasīt vairāk »
Piektdiena 13/09/2013

Rīdzinieki meklē risinājumus norēķiniem ar SIA „Rīgas ūdens”

Pēc brīdinājumiem parādniekiem pārtraukt ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus vairākos Rīgas daudzdzīvokļu namos, dzīvokļu īpašnieki meklē risinājumus, lai steidzīgi pieņemtu lēmumus par norēķiniem ar SIA „Rīgas ūdens”.
Lasīt vairāk »
Piektdiena 13/09/2013

SIA „Rīgas ūdens” plāno atslēgt ūdeni vairākām daudzdzīvokļu ēkām

Neraugoties uz ilgstošām sarunām un saraksti SIA „Rīgas ūdens” nav izdevies saņemt samaksu par sniegtajiem ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem no virknes pilsētas daudzdzīvokļu ēkām, tādēļ pirmdien, 16.septembrī, tiks pārtraukta ūdensapgāde ēkām Rīgā Vienības gatvē 192, Jūrmalas gatvē 100, Dzeņu ielā 7, korpuss 1, un Anniņmuižas ielā 20.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 09/09/2013

Ūdensvada un kanalizācijas izbūve Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas sistēmu izbūves darbi turpinās Kantora, Dauguļu, Dāliju, Mežotnes, Dikļu, Brūkleņu, Liepājas, Līdaku, Astras, Jaunpils un Paltmales ielās. Turpinās arī kanalizācijas sūkņu stacijas būvdarbi Druvas un Dauguļu ielu krustojumā. Šajā nedēļā plānots kopumā izbūvēt 874 m vadu.
Lasīt vairāk »
Pirmdiena 02/09/2013

Ūdensvada un kanalizācijas izbūve Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas sistēmu izbūves darbi notiek Kantora, Dauguļu, Dāliju, Mežotnes, Dikļu, Brūkleņu, Ozolnieku, Liepājas, Līdaku, Astras, Jaunpils un Paltmales ielās. Turpinās kanalizācijas sūkņu stacijas būvdarbi Druvas un Dauguļu ielu krustojumā. Šonedēļ plānots kopumā izbūvēt 920 m vadu.
Lasīt vairāk »
Trešdiena 28/08/2013

Izmaiņas klientu pieņemšanas laikos

Informējam, ka ar 2013.gada 16.septembri noteiktas izmaiņas klientu pieņemšanas laikos.

Ūdensvada tīkla tehniskās grupas un Kanalizācijas tīkla tehniskā grupas speciālisti konsultācijas tehniskos jautājumos sniegs pirmdienās un ceturtdienās, nevis trešdienās un ceturtdienās, kā bijis līdz šim.

Lasīt vairāk »
Pirmdiena 26/08/2013

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve Mārupē

Šonedēļ ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbi turpinās Kantora, Dauguļu, Dāliju, Mežotnes, Dikļu, Brūkleņu, Ozolnieku, Liepājas, Līdaku, Astras, Jaunpils un Paltmales ielās. Turpinās kanalizācijas sūkņu stacijas būvdarbi Druvas un Dauguļu ielu krustojumā. Šonedēļ plānots kopumā izbūvēt 1020 m vadu.
Lasīt vairāk »