Pirmdiena 15/10/2018

Uzsākta apjomīga ūdensvada izbūve Jaunciema gatvē

Šonedēļ uzsākta ūdensvada izbūve Jaunciema gatvē, kas ir pats apjomīgākais šāda veida projekts, kas tiek finansēts no SIA “Rīgas ūdens” līdzekļiem. Ūdensvads tiks izbūvēts posmā no Jaunciema gatves 326 līdz Jaunciema gatves un Gaileņu ielas krustojumam. Kopējais šī posma garums ir 5,4 kilometri.

Lielākā daļa būvniecības darbu notiks ar beztranšejas metodi, tomēr vietām būs nepieciešamas izmaiņas satiksmes organizācijā, kas var radīt transportkustības sastrēgumus. Pašlaik darbi uzsākti Jaunciema gatvē 326, pie sūkņu stacijas “Ziemeļblāzma”, virzienā uz Jaunciemu. Līdz 28. oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu kustība kilometru garā posmā Jaunciema gatvē, sākot no Traktoru ielas Jaunciema virzienā. Būvdarbi tiks veikti pa posmiem, satiksme organizēta ar luksoforiem pa vienu braukšanas joslu. Nepieciešamības gadījumā rīta un vakara satiksmes plūsmas maksimumstundās tiks norīkoti satiksmes regulētāji.

 

Drukāt lapu
Šodien no pulksten 12 līdz 21 ūdensvada remontdarbi Krasta un Ogres ielu krustojumā. Ūdensapgāde tiks pārtraukta Og… https://t.co/fc2Qm7YUCO
14 stundas atpakaļ